Instrukcja dołączania do transmisji na żywo

utworzone przez | cze 14, 2020

Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zadać pytanie kandydatowi na prezydenta na żywo.

Przed transmisją

Upewnij się, że posiadasz:

  • Laptop lub komputer stacjonarny z kamerą i mikrofonem.
  • Najnowszą wersję przeglądarki Chrome lub Firefox.
  • Wysoką jakość połączenia z Internetem. Podobnie jak w przypadku połączenia na Skype’ie, musisz mieć szybkie połączenie internetowe, aby transmisja przebiegała jak należy. Jeśli to możliwe, podłącz do się routera za pomocą kabla Ethernet zamiast sieci WiFi.
  • Polecamy korzystanie ze słuchawek, aby uniknąć efektu “echo”.

Jeśli nie masz laptopa ani komputera stacjonarnego, możesz dołączyć ze smartfona. Ale doświadczenie jest zwykle najlepsze na laptopie / komputerze stacjonarnym. W systemie Android zalecamy przeglądarkę Chrome. W systemie iOS musisz korzystać z Safari.

Dołączanie do transmisji

Kiedy nadejdzie czas, wykonaj następujące kroki, aby wejść do studia nadawczego:

  1. W trakcie każdej transmisji na żywo w opisie znajdziesz link umożliwiający dołączenie do transmisji. Kliknij link, aby przejść do studia nadawczego.
  2. Pozwól aplikacji StreamYard na dostęp do kamery i mikrofonu.
  3. Upewnij się, że wybrałeś właściwą kamerę i mikrofon. guest entrance settings
  4. Wprowadź wyświetlaną nazwe. Użyj swojego prawdziwego imienia i nazwiska (Troll-konta nie będą wpuszczane). Następnie wejdź do studia.

Zostaniemy poinformowani o Twoim dołączeniu. Nie będziesz uczestniczyć w transmisji, dopóki administrator nie zdecyduje się Cię dodać. Strona zostanie zaktualizowana, aby poinformować Cię o dodaniu. Wtedy wszyscy będą mogli Cię zobaczyć i usłyszeć. To twój czas, aby zabłysnąć i zadać krótkie 30 sek. pytanie!

W trosce o pozostałych oglądających prosimy, aby pytania były krótkie i przemyślane. Rozwlekłe tyrady będą usuwane z transmisji.

Powodzenia i dobrej zabawy!

UWAGA!
Przycisk jest aktywny TYLKO podczas transmisji NA ŻYWO!